gmina Darłowo, Średnia cena za m²
1723 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1723 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 290 m²
9 bedrooms
€1723/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie2928 €/m²
- Dom1640 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w gmina Darłowo:
Przykładowe ogłoszenia
- Przestronny dom z widokiem na morze w Zakrzewie!
- Apartament blisko morza w Drozdowie – idealna inwestycja!
- Wyjątkowa leśniczówka blisko morza - historia i nowoczesność
- Dom z potencjałem w Bobolinie - blisko plaży!
- Dom z potencjałem blisko morza - Krupy koło Darłowa!
- Gotowe 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Dąbkach
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Darłowo jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Darłowo?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Darłowo?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Darłowo
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.