Darłowo, Średnia cena za m²
2438 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 2438 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 205 m²
6 bedrooms
€2438/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi20
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie2638 €/m²
- Dom1731 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w Darłowo:
Przykładowe ogłoszenia
- Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem blisko morza w Darłowie!
- Dwupokojowe mieszkanie blisko morza w Darłowie z balkonem!
- Wyjątkowa posiadłość blisko morza z potencjałem!
- Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie w Darłowie
- Kamienica w centrum Darłowa z parkingiem i ogrodem
- Pakiet 8 Apartamentów Blisko Plaży - Okazja Inwestycyjna!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Darłowo jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w Darłowo?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Darłowo?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Darłowo
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.