gmina Nowe Warpno, Średnia cena za m²
1370 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1370 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 365 m²
12 bedrooms
€1370/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
Według typu nieruchomości
- Dom1319 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Granada
Hiszpania
€2750/m² · 1613 ofert
- Nitra
Słowacja
€2721/m² · 1605 ofert
- Torrevieja
Hiszpania
€2672/m² · 1138 ofert
- Sewilla
Hiszpania
€2644/m² · 1009 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Nowe Warpno:
Przykładowe ogłoszenia
- Przestronny dom z ogrodem blisko wody w Nowym Warpnie
- Pensjonat z gastronomią w Nowym Warpnie - okazja inwestycyjna!
- Bezczynszowe 3 pokoje z ogrodem i garażem w Nowym Warpnie!
- Przestronny dom 4+kk w Myśliborzu Wielkim z potencjałem
- Dom całoroczny nad samym jeziorem | Nowe Warpno
- Posiadłość z krytym basenem
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Nowe Warpno jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Nowe Warpno?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Nowe Warpno?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Nowe Warpno
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.