gmina Węgorzyno, Średnia cena za m²
832 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 832 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 600 m²
19 bedrooms
€832/m²
Jakość życia
- Komunikacja25
- Pieszy zasięg61
- Udogodnienia54
- Dla rodzin46
- Kultura32
- Tereny zielone56
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Dom829 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w gmina Węgorzyno:
Przykładowe ogłoszenia
- Dwupokojowe mieszkanie 40,6 m² z ogrodem w Runowie Pomorskim
- Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym w Węgorzynie
- Całoroczny dom z działką nad jeziorem Woświn!
- Dworek z potencjałem w Runowie Pomorskim
- Przestronny dom 5-pokojowy z potencjałem w malowniczym Lesięcinie!
- Duży dom z potencjałem na działce 2,01ha w Węgorzynie
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Węgorzyno jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Węgorzyno?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Węgorzyno?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Węgorzyno
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.