Kołobrzeg, Średnia cena za m²
3041 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 3041 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 164 m²
5 bedrooms
€3041/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg41
- Udogodnienia34
- Dla rodzin31
- Kultura26
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone48
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie3160 €/m²
- Dom1892 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Największy obszar w Kołobrzeg to Zachodnia.
W tej okolicy
| Zachodnia | 3425 €/m² |
| Zamoście | 2754 €/m² |
| Solne Zdroje | 4163 €/m² |
| Śródmieście | 2578 €/m² |
| Radzikowo | 2100 €/m² |
| Ogrody | 2602 €/m² |
| Lęborskie | 2300 €/m² |
| Podczele | 2257 €/m² |
Najnowsze ogłoszenia w Kołobrzeg:
Przykładowe ogłoszenia
- Nowoczesny apartament 2+kk blisko plaży w Kołobrzegu!
- Nowe 2-pokojowe mieszkanie blisko portu w Kołobrzegu!
- Apartament 3-pokojowy w Kołobrzegu - blisko plaży!
- Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem w sercu Kołobrzegu!
- Nowoczesny apartament premium blisko morza w Kołobrzegu
- Apartament 200m od plaży w Kołobrzegu - inwestycja i wypoczynek!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Kołobrzeg jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w Kołobrzeg?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Kołobrzeg?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Kołobrzeg
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.