gmina Nowogard, Średnia cena za m²
1508 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1508 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 331 m²
10 bedrooms
€1508/m²
Jakość życia
- Komunikacja4
- Pieszy zasięg6
- Udogodnienia0
- Dla rodzin8
- Kultura0
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone17
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie1562 €/m²
- Dom1499 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Saint-Étienne
Francja
€1838/m² · 969 ofert
- Magdeburg
Niemcy
€1895/m² · 931 ofert
- Chemnitz
Niemcy
€1283/m² · 912 ofert
- Nové Zámky
Słowacja
€1893/m² · 567 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Nowogard:
Przykładowe ogłoszenia
- Przestronny dom z ogrodem i tarasem w Nowogardzie
- Nowoczesny bliźniak 124 m² w stanie deweloperskim blisko natury!
- Jasne, dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Nowogardzie
- Nowoczesny dom z ogrodem i garażami w Nowogardzie
- Przestronny dom 4+kk z garażem w Nowogardzie - gotowy do zamieszkania!
- Nowe mieszkania 2+kk w Nowogardzie od Walbud
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Nowogard jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Nowogard?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Nowogard?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Nowogard
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.