gmina Brodnica, Średnia cena za m²
1412 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1412 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 354 m²
11 bedrooms
€1412/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Jak to wypada w porównaniu?
- Plauen
Niemcy
€765/m² · 146 ofert
- Życz
Niemcy
€738/m² · 107 ofert
- Krupka
Czechy
€880/m² · 95 ofert
- Almendralejo
Hiszpania
€891/m² · 80 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Brodnica:
Przykładowe ogłoszenia
- Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garażem i piwnicą
- Dom bliźniak z potencjałem na dużej działce
- Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Manieczkach - Twoje nowe miejsce!
- Nowoczesny dom 4-pokojowy z zapleczem gastronomicznym w Żabnie
- Kup gotowy dom - nie pchaj się w budowę
- Mieszkanie 3 pokoje z kuchnią w Przylepkach - Okazja!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Brodnica jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Brodnica?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Brodnica?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Brodnica
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.