gmina Stare Miasto, Średnia cena za m²
1459 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1459 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 342 m²
11 bedrooms
€1459/m²
Jakość życia
- Komunikacja15
- Pieszy zasięg10
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Dom1394 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Saint-Étienne
Francja
€1838/m² · 969 ofert
- Magdeburg
Niemcy
€1895/m² · 931 ofert
- Martin
Słowacja
€2304/m² · 682 ofert
- Córdoba
Hiszpania
€1966/m² · 649 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Stare Miasto:
Przykładowe ogłoszenia
- Wyjątkowy dom 220 m² w malowniczym Żychlinie blisko Konina
- Dom, 140 m², Barczygłów
- Luksusowa Rezydencja z Prywatnym Lasem w Lisiec Mały
- Energooszczędny dom 5 pokoi z garażami i dużą działką
- Nowoczesny dom 4+kk w Modle Królewskiej - Oaza spokoju blisko miasta!
- Nowoczesny dom 90m² w Żychlinie z ogrodem i tarasem
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Stare Miasto jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Stare Miasto?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Stare Miasto?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Stare Miasto
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.