gmina Blizanów, Średnia cena za m²
1187 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1187 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 421 m²
13 bedrooms
€1187/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Jakość powietrza40
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Dom1187 €/m²
Najnowsze ogłoszenia w gmina Blizanów:
Przykładowe ogłoszenia
- Nowa cena! Przestronny dom 224 m2 z ogrodem w Kaliszu
- Nowoczesny dom parterowy blisko Kalisza z dużym ogrodem!
- Komfortowy dom z fotowoltaiką i ogrodem blisko Kalisza
- Przestronny dom blisko lasu z potencjałem aranżacji!
- Nowoczesny dom 100m2 z pompą ciepła i klimatyzacją
- Dwie działki z zabudowaniami w Blizanowie - idealne na dom i biznes!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Blizanów jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Blizanów?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Blizanów?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Blizanów
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.