Starachowice, Średnia cena za m²
1323 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1323 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 378 m²
12 bedrooms
€1323/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Jakość powietrza55
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi20
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie1355 €/m²
- Dom1174 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w Starachowice:
Przykładowe ogłoszenia
- Mieszkanie 3-pokojowe do remontu w Starachowicach
- Wolnostojący dom 5+kk z potencjałem w Starachowicach
- Energooszczędny dom 5+kk z ogrodem w Starachowicach
- Jasna kawalerka w centrum z balkonem i parkingiem
- Przestronne mieszkanie 74,7 m² z garażem w Starachowicach
- Jasne mieszkanie 2-pokojowe 50m² w Starachowicach po okazyjnej cenie!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Starachowice jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w Starachowice?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Starachowice?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Starachowice
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.