gmina Klimontów, Średnia cena za m²
497 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 497 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 1005 m²
33 bedrooms
€497/m²
Jakość życia
- Komunikacja24
- Pieszy zasięg53
- Udogodnienia61
- Dla rodzin44
- Kultura41
- Jakość powietrza55
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Najnowsze ogłoszenia w gmina Klimontów:
Przykładowe ogłoszenia
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Klimontów jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Klimontów?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Klimontów?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Klimontów
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.