gmina Działoszyce, Średnia cena za m²
403 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 403 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 1240 m²
41 bedrooms
€403/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg17
- Udogodnienia0
- Dla rodzin17
- Kultura0
- Tereny zielone33
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Jak to wypada w porównaniu?
- Oberzent
Niemcy
€396/m² · 54 ofert
- Oschersleben
Niemcy
€453/m² · 54 ofert
- Monfalcone
Włochy
€324/m² · 40 ofert
- Saalburg-Ebersdorf
Niemcy
€464/m² · 33 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Działoszyce:
Przykładowe ogłoszenia
- Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 66 m² w Działoszycach
- Wolnostojący dom z potencjałem blisko lasu!
- Przestronne 3 pokoje z garażem i piwnicami na ostatnim piętrze!
- Przestronne mieszkanie 84m² z garażem i piwnicami w Działoszycach
- Wolnostojący dom z potencjałem blisko lasu w Bronocicach!
- Solidny dom z wyposażeniem blisko natury w Sancygniowie
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Działoszyce jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Działoszyce?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Działoszyce?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Działoszyce
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.