gmina Sztutowo, Średnia cena za m²
2904 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 2904 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 172 m²
5 bedrooms
€2904/m²
Jakość życia
- Komunikacja25
- Pieszy zasięg25
- Udogodnienia20
- Dla rodzin13
- Kultura30
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone24
- Hałas100
- Ryzyko powodzi50
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie2924 €/m²
- Dom1811 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Największy obszar w gmina Sztutowo to Zalewowa.
W tej okolicy
| Zalewowa | — |
Najnowsze ogłoszenia w gmina Sztutowo:
Przykładowe ogłoszenia
- Dom z ogrodem w Kątach Rybackich – idealny na wynajem lub własny wypoczynek!
- Apartament 2 pokoje z klimatyzacją i miejscem postojowym gratis
- Przestronny apartament gotowy do wprowadzenia z basenem!
- Apartament 2-pokojowy z klimatyzacją i miejscem postojowym gratis!
- Dochodowy pensjonat nad morzem z potencjałem!
- Apartament 2-pokojowy z balkonem w Lazurowym Dworze
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Sztutowo jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Sztutowo?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Sztutowo?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Sztutowo
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.