gmina Kartuzy, Średnia cena za m²
1795 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1795 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 278 m²
9 bedrooms
€1795/m²
Jakość życia
- Komunikacja33
- Pieszy zasięg52
- Udogodnienia36
- Dla rodzin31
- Kultura26
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone39
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie2743 €/m²
- Dom1476 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w gmina Kartuzy:
Przykładowe ogłoszenia
- Przestronny dom 6 pokoi z ogrodem zimowym i wiatą garażową
- Nowoczesny dom z ogrodem i garażem na Kaszubach!
- Nowoczesny dom z ogrodem i garażem na Kaszubach
- Ostatni dom 4+kk w centrum Kiełpina z widokiem na jezioro!
- Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Dzierżążnie z balkonem
- Nowoczesna kawalerka pod klucz z balkonem w Dzierżążnie
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Kartuzy jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Kartuzy?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Kartuzy?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Kartuzy
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.