gmina Choroszcz, Średnia cena za m²
1953 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1953 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 256 m²
8 bedrooms
€1953/m²
Jakość życia
- Komunikacja51
- Pieszy zasięg70
- Udogodnienia56
- Dla rodzin56
- Kultura47
- Jakość powietrza70
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie2142 €/m²
- Dom1343 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Torrevieja
Hiszpania
€2672/m² · 1138 ofert
- Sewilla
Hiszpania
€2644/m² · 1009 ofert
- Saint-Étienne
Francja
€1838/m² · 969 ofert
- Magdeburg
Niemcy
€1895/m² · 931 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Choroszcz:
Przykładowe ogłoszenia
- Parterowy dom z patio i parkingiem w malowniczej okolicy
- Nowoczesne mieszkanie 66m² z ogrodem i grillem w Porosłach!
- Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w zielonej inwestycji Kalaminta!
- Mieszkanie 2-pokojowe z loggią w Inwestycji Kalaminta II
- Parterowy dom 120m² w Porosłach - stwórz swoje wymarzone gniazdko!
- Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z ogrodem i 3 miejscami postojowymi!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Choroszcz jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Choroszcz?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Choroszcz?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Choroszcz
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.