gmina Wołczyn, Średnia cena za m²
703 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 703 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 711 m²
23 bedrooms
€703/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Jak to wypada w porównaniu?
- Chemnitz
Niemcy
€1283/m² · 912 ofert
- Duisburg
Niemcy
€1030/m² · 681 ofert
- Gera
Niemcy
€1064/m² · 407 ofert
- Wilhelmshaven
Niemcy
€1395/m² · 300 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Wołczyn:
Przykładowe ogłoszenia
- Przestronne mieszkanie 3+kk w Wołczynie z balkonem i piwnicą
- Jasne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania!
- Przestronny dom z potencjałem na dużej, zadrzewionej działce z dostępem do rzeki
- Przestronne 3 pokoje z garderobą i balkonem w Kluczborku
- Sprzedam klimatyczny dom z ceglaną stajnią – Komorzno k. Wołczyna
- Jasne i przestronne mieszkanie 3 pokoje po remoncie
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Wołczyn jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Wołczyn?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Wołczyn?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Wołczyn
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.