gmina Zapolice, Średnia cena za m²
1204 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1204 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 415 m²
13 bedrooms
€1204/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Jakość powietrza55
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Dom1204 €/m²
Najnowsze ogłoszenia w gmina Zapolice:
Przykładowe ogłoszenia
- Dom z potencjałem w Pstrokoniach - działka 1620 m2!
- Unikalny dom z bala z kortem tenisowym blisko Warty
- Dom z bala z kortem tenisowym i sauną blisko lasu
- Dom parterowy 4 pokoje w stanie surowym otwartym w Paprotni
- Dom Zapolice do zamieszkania Okazja
- Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną Swędzieniejewice
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Zapolice jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Zapolice?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Zapolice?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Zapolice
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.