gmina Iłża, Średnia cena za m²
1149 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1149 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 435 m²
14 bedrooms
€1149/m²
Jakość życia
- Komunikacja10
- Pieszy zasięg43
- Udogodnienia37
- Dla rodzin33
- Kultura17
- Jakość powietrza55
- Tereny zielone41
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Najnowsze ogłoszenia w gmina Iłża:
Przykładowe ogłoszenia
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Iłża jest droga w porównaniu z Rzeczpospolita Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Rzeczpospolita Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Iłża?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Iłża?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Iłża
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.