gmina Babimost, Średnia cena za m²
1373 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1373 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 364 m²
11 bedrooms
€1373/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
Najnowsze ogłoszenia w gmina Babimost:
Przykładowe ogłoszenia
- Nowoczesny dom 4+kk z poddaszem do adaptacji w Babimoście
- Całoroczny domek nad Jeziorem Wojnowskim - Twoja oaza spokoju!
- Przytulne, słoneczne mieszkanie 2 pokoje po remoncie w Babimoście!
- Dom z potencjałem w Babimoście - duża działka i szklarnia!
- Dwupoziomowe mieszkanie 93,55 m² w Babimoście – gotowe do zamieszkania!
- 5 Pokoi - Nowe Kramsko
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Babimost jest droga w porównaniu z Rzeczpospolita Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Rzeczpospolita Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Babimost?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Babimost?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Babimost
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.