Villiers - Barbusse, Średnia cena za m²
4933 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 4933 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 101 m²
3 bedrooms
€4933/m²
Jakość życia
- Komunikacja75
- Pieszy zasięg100
- Udogodnienia89
- Dla rodzin93
- Kultura86
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone98
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza73
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie6470 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w Villiers - Barbusse:
Przykładowe ogłoszenia
- Superbe appartement neuf 3 pièces avec balcon et parking à Romainville
- Appartement 2 pièces lumineux avec terrasse et parking à Romainville
- Appartement 2 pièces lumineux à Romainville, proche futur métro
- Studio lumineux avec terrasse à Romainville
- Superbe Studio Meublé Lumineux à Romainville
- Triplex d'exception à Montreuil : terrasse, garage et esprit maison
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Villiers - Barbusse jest droga w porównaniu z Francja?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Francja.
- Jak zmieniały się ceny w Villiers - Barbusse?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Villiers - Barbusse?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Villiers - Barbusse
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.