Katastralgemeinde Liebenau, Średnia cena za m²
4975 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 4975 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 100 m²
3 bedrooms
€4975/m²
Jakość życia
- Komunikacja85
- Pieszy zasięg100
- Udogodnienia72
- Dla rodzin83
- Kultura56
- Jakość powietrza55
- Tereny zielone99
- Hałas100
- Ryzyko powodzi20
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie4990 €/m²
- Dom3159 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Warszawa
Polska
€4029/m² · 19929 ofert
- Berlin
Niemcy
€5530/m² · 13269 ofert
- Bratysława
Słowacja
€4285/m² · 11875 ofert
- Madryt
Hiszpania
€5370/m² · 4423 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Katastralgemeinde Liebenau:
Przykładowe ogłoszenia
- Exklusive Neubau-Gartenwohnung in Graz St. Peter
- Helle 2-Zimmer-Wohnung mit Balkon und Tiefgarage in Graz
- Helle 1-Zimmer-Wohnung mit Balkon und separater Küche
- Helle 2-Zimmer-Wohnung in Graz - provisionsfrei mieten!
- Erstbezug: Moderne 1-Zimmer-Wohnung in Graz mit Balkon
- MODERNE 3-ZIMMER-WOHNUNG MIT BALKON UND PARKPLATZ - NÄHE MURPARK!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Katastralgemeinde Liebenau jest droga w porównaniu z Austria?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Austria.
- Jak zmieniały się ceny w Katastralgemeinde Liebenau?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Katastralgemeinde Liebenau?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Katastralgemeinde Liebenau
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.