Katastralgemeinde Großsiegharts, Średnia cena za m²
986 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 986 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 507 m²
16 bedrooms
€986/m²
Jakość życia
- Komunikacja34
- Pieszy zasięg45
- Udogodnienia48
- Dla rodzin42
- Kultura64
- Tereny zielone41
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie556 €/m²
- Dom1822 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Greiz
Niemcy
€609/m² · 77 ofert
- Oschersleben
Niemcy
€453/m² · 54 ofert
- Biedenkopf
Niemcy
€672/m² · 36 ofert
- Saint-Dié-des-Vosges
Francja
€575/m² · 36 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Katastralgemeinde Großsiegharts:
Przykładowe ogłoszenia
- Günstige Werkstatt/Lagerfläche in Groß-Siegharts
- Helle 1-Zimmer-Wohnung mit Loggia in Groß-Siegharts
- Gemütliche 3-Zimmer-Genossenschaftswohnung in Groß-Siegharts
- Barrierefreie 2-Zimmer-Wohnung in Groß Siegharts mit Mietzuschuss
- 1-Zimmer Wohnung Nähe Hauptplatz
- Attraktive Eigentumswohnungen in saniertem Zinshaus in Groß-Siegharts!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Katastralgemeinde Großsiegharts jest droga w porównaniu z Austria?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Austria.
- Jak zmieniały się ceny w Katastralgemeinde Großsiegharts?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Katastralgemeinde Großsiegharts?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Katastralgemeinde Großsiegharts
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.