Katastralgemeinde Wolkersdorf, Średnia cena za m²
4696 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 4696 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 106 m²
3 bedrooms
€4696/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie4775 €/m²
- Dom3309 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Warszawa
Polska
€4029/m² · 19929 ofert
- Berlin
Niemcy
€5530/m² · 13269 ofert
- Bratysława
Słowacja
€4285/m² · 11875 ofert
- Kraków
Polska
€3681/m² · 11718 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Katastralgemeinde Wolkersdorf:
Przykładowe ogłoszenia
- Charmante 2-Zimmer-Wohnung im Herzen des Weinviertels
- Charmante 2-Zimmer-Wohnung mit Loggia im Herzen des Weinviertels
- Charmante 2-Zimmer-Wohnung mit Loggia im Weinviertel
- Charmante 2-Zimmer-Wohnung im Herzen des Weinviertels
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Katastralgemeinde Wolkersdorf jest droga w porównaniu z Austria?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Austria.
- Jak zmieniały się ceny w Katastralgemeinde Wolkersdorf?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Katastralgemeinde Wolkersdorf?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Katastralgemeinde Wolkersdorf
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.