Corbola, Średnia cena za m²
69 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 69 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 7206 m²
240 bedrooms
€69/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi20
- Sytuacja gospodarcza85
Jak to wypada w porównaniu?
- Sangerhausen
Niemcy
€83/m² · 60 ofert
- Kraichtal
Niemcy
€67/m² · 8 ofert
- Tibi
Hiszpania
€66/m² · 5 ofert
- Toro
Hiszpania
€74/m² · 2 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Corbola:
Przykładowe ogłoszenia
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Corbola jest droga w porównaniu z Włochy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Włochy.
- Jak zmieniały się ceny w Corbola?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Corbola?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Corbola
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.