Canicattì, Średnia cena za m²
248 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 248 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 2017 m²
67 bedrooms
€248/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Jakość powietrza85
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza40
Jak to wypada w porównaniu?
- Lutherstadt Eisleben
Niemcy
€279/m² · 35 ofert
- Abanilla
Hiszpania
€268/m² · 24 ofert
- gmina Świdnica
Polska
€273/m² · 23 ofert
- Escalona
Hiszpania
€308/m² · 15 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Canicattì:
Przykładowe ogłoszenia
- Appartamento Arredato in Zona Centrale a Canicattì
- Accogliente Appartamento Ristrutturato in Affitto a Canicattì
- Casa indipendente a Canicattì: Ampia e strategica
- Complesso Alberghiero in Vendita a Canicattì: Opportunità Unica
- Appartamento all'asta a Canicattì: Opportunità Unica
- Elegante Appartamento in Affitto a Canicattì: Comfort e Stile
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Canicattì jest droga w porównaniu z Włochy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Włochy.
- Jak zmieniały się ceny w Canicattì?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Canicattì?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Canicattì
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.