Valle San Nicolao, Średnia cena za m²
55 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 55 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 9104 m²
303 bedrooms
€55/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Jakość powietrza85
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza70
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w Valle San Nicolao:
Przykładowe ogłoszenia
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Valle San Nicolao jest droga w porównaniu z Włochy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Włochy.
- Jak zmieniały się ceny w Valle San Nicolao?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Valle San Nicolao?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Valle San Nicolao
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.