Tarazona, Średnia cena za m²
379 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 379 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 1319 m²
43 bedrooms
€379/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza55
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie417 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Oschersleben
Niemcy
€453/m² · 54 ofert
- Oberzent
Niemcy
€396/m² · 54 ofert
- Monfalcone
Włochy
€324/m² · 40 ofert
- gmina Morąg
Polska
€465/m² · 34 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Tarazona:
Przykładowe ogłoszenia
- Piso reformado y amueblado en el casco antiguo de Tarazona
- Piso encantador en Tarazona, listo para entrar a vivir
- Oportunidad de casa adosada en Tarazona sin posesión
- ¡Oportunidad Única! Casa a Reformar con Gran Potencial en Tarazona
- Oportunidad de piso en Tarazona sin posesión
- Oportunidad de casa en Tarazona sin posesión
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Tarazona jest droga w porównaniu z Hiszpania?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Hiszpania.
- Jak zmieniały się ceny w Tarazona?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Tarazona?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Tarazona
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.