Skip to main content
Piso en  Benedicto Ruiz - Widok nieruchomości 1 z 33

Piso en Benedicto Ruiz

Ajo, Bareyo, Reino de España

210 000 €
3134 €/m²
2
pokoje
67
6
piętro
Bardzo dobry
Stan techniczny
Olejowe
Ogrzewanie
Balkon
Udogodnienia

Więcej w Bareyo

11 więcej w Bareyo

Wizyta

Umów oglądanie

Kiedy chcesz odwiedzić nieruchomość?

Wybierz jeden lub więcej terminów, które Ci odpowiadają. Agent potwierdzi dokładny termin.

Zajmuje mniej niż minutę · Agent potwierdza termin.

Przegląd

Najważniejsze cechy

Kluczowe parametry

Układ:TWO_KK
Pokoje:2
Stan:Bardzo dobry
Winda

Opis

TRECEHOME INMOBILIARIA (Ref. 1332) ¡Tu nuevo hogar te espera en el Centro de Ajo! Espectacular piso en venta, listo para entrar a vivir y ubicado en pleno corazón del precioso pueblo de Ajo. Este encantador enclave costero te ofrece la comodidad de tener todos los servicios abiertos durante todo el año, combinando a la perfección el día a día con un entorno natural inigualable rodeado de zonas verdes, paseos y acantilados. Además, su excelente ubicación estratégica te sitúa a un paso de Noja y Somo, y a tan solo 30 minutos en coche de la ciudad de Santander.

La vivienda destaca por su magnífica orientación sur, que garantiza una luminosidad excepcional en todas sus estancias, y por su proximidad a las playas, ubicadas a solo 1,7 kilómetros. Podrás llegar a la arena caminando cómodamente gracias a un práctico carril peatonal y de bici. Uno de los mayores atractivos del inmueble es su terraza, un espacio exterior ideal para disfrutar de comidas al aire libre, relajarse o tomar el sol en total tranquilidad.

El piso cuenta con una distribución excelente que incluye un pasillo de entrada, un amplio salón-comedor y una cocina independiente totalmente equipada con acceso directo a la terraza. La zona de descanso se compone de dos dormitorios espaciosos, uno de ellos con dos prácticos armarios empotrados, y un baño completo con ducha actualmente reformado. Cada rincón está diseñado para tu confort, con acabados de calidad como suelos de parqué que aportan gran calidez, ventanas de PVC imitación madera con doble acristalamiento y calefacción de gas propano canalizado.

¡No lo dudes más! ¡Llámenos para agendarte una visita hoy mismo!

www.trecehome.com trecehome@hotmail.com Teléfono 605476522 WhatsApp Instagram @trecehomeinmobiliaria Facebook

Parametry

Wszystkie szczegóły

Budynek

Piętro:6
Ogrzewanie:Olejowe

Udogodnienia

Balkon
Taras

Lokalizacja

W okolicy

Ocena

Seeki Score

Jakość lokalizacji

38/100
🚇
Komunikacja miejska

Bliskość metra, tramwaju i autobusu

0
🏪
Infrastruktura

Sklepy, apteki i usługi

0
👨‍👩‍👧
Rodzina

Szkoły, parki i place zabaw

0
🚶
Piesza dostępność

Przyjazność ulic dla pieszych

0
🎭
Kultura

Muzea, teatry i miejsca kultury

0
🌬️
Jakość powietrza

Poziom zanieczyszczenia powietrza (dane EEA)

100
🔇
Poziom hałasu

Poziom hałasu środowiskowego (EEA)

100
🌊
Ryzyko powodzi

Klasyfikacja strefy zalewowej

100
📈
Kondycja gospodarcza

Regionalny PKB i zatrudnienie

55
🌳
Tereny zielone

Parki i tereny zielone w pobliżu

N/A

Jakość ogłoszenia

A
Kompletność

Wypełnienie kluczowych pól ogłoszenia

64
Opis

Długość i szczegółowość tekstu ogłoszenia

100
Zdjęcia

Liczba zdjęć nieruchomości

100

Dodano 2 miesiące temu

Zaktualizowano 10 lipca 2026

Koszty

Finansowanie

851 €/mies.
Szac. kredyt · wkład 20% · 30 lat · 4.5%

Liczby wyglądają dobrze? Sprawdź na miejscu.

Rynek

Cena i rynek

Historia cen

210 000 €· 3134 €/m²10 lip 2026
Wystawiono na sprzedaż

Trend rynkowy

Brak danych rynkowych

Porównaj

Również na

AI wykryła, że ta nieruchomość została również opublikowana na

FOTOCASA210 000 €

Gotowy, żeby rzucić okiem?

Wybierz termin, który Ci odpowiada, a agent potwierdzi slot.

Z bloga Seeki

Wynajem8 min czytania

Co wynajmiesz za 1000 € miesięcznie w Europie

Realne dane o cenach ofertowych najmu dla 20 europejskich miast: ile metrów kwadratowych wynajmiesz za 1000 € miesięcznie, ranking oraz ocena lokalizacji Seeki.eu dla każdego miasta.

Peter Marci