Ústí nad Labem, Średnia cena za m²
2333 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 2333 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 214 m²
6 bedrooms
€2333/m²
Jakość życia
- Komunikacja79
- Pieszy zasięg100
- Udogodnienia85
- Dla rodzin66
- Kultura89
- Tereny zielone90
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza58
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie2443 €/m²
- Dom1408 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w Ústí nad Labem:
Przykładowe ogłoszenia
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Ústí nad Labem jest droga w porównaniu z Czechy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Czechy.
- Jak zmieniały się ceny w Ústí nad Labem?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Ústí nad Labem?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Ústí nad Labem
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.