Chlumec nad Cidlinou, Średnia cena za m²
2301 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 2301 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 217 m²
7 bedrooms
€2301/m²
Jakość życia
- Komunikacja45
- Pieszy zasięg61
- Udogodnienia45
- Dla rodzin45
- Kultura40
- Tereny zielone66
- Hałas100
- Ryzyko powodzi20
- Sytuacja gospodarcza73
Jak to wypada w porównaniu?
Największy obszar w Chlumec nad Cidlinou to Chlumec nad Cidlinou.
W tej okolicy
| Chlumec nad Cidlinou | 2237 €/m² |
Najnowsze ogłoszenia w Chlumec nad Cidlinou:
Przykładowe ogłoszenia
- Prostorný byt 3+1 po rekonstrukci v centru Chlumce
- Prostorný rodinný dům k pronájmu s garáží a zahradou
- Prostorný rodinný dům 4+kk s garáží a zahradou v Kladrubech
- Dům 3+1 k rekonstrukci s velkým pozemkem u Chlumce nad Cidlinou
- Pronájem garsonky po rekonstrukci v centru Chlumce nad Cidlinou
- Prostorná garsonka 49 m² v centru Chlumce nad Cidlinou
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Chlumec nad Cidlinou jest droga w porównaniu z Czechy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Czechy.
- Jak zmieniały się ceny w Chlumec nad Cidlinou?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Chlumec nad Cidlinou?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Chlumec nad Cidlinou
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.