Bohatice, Średnia cena za m²
2423 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 2423 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 206 m²
6 bedrooms
€2423/m²
Jakość życia
- Komunikacja68
- Pieszy zasięg79
- Udogodnienia53
- Dla rodzin61
- Kultura0
- Jakość powietrza85
- Tereny zielone65
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza58
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie2713 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w Bohatice:
Przykładowe ogłoszenia
- Prostorný byt 1,5+kk v klidných Bohaticích s přírodou u domu
- Prostorný byt 2+kk s novými podlahami a zahradou
- Prodej bytu 2+1 s lodžií v Karlových Varech
- Prostorný byt 2+1 po rekonstrukci s lodžií a výhledem
- Moderní 1+kk v novostavbě v Karlových Varech
- Vícegenerační dům s velkou zahradou a moderními technologiemi
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Bohatice jest droga w porównaniu z Czechy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Czechy.
- Jak zmieniały się ceny w Bohatice?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Bohatice?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Bohatice
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.