Markneukirchen, Średnia cena za m²
888 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 888 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 563 m²
18 bedrooms
€888/m²
Jakość życia
- Komunikacja49
- Pieszy zasięg47
- Udogodnienia35
- Dla rodzin47
- Kultura57
- Tereny zielone55
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Jak to wypada w porównaniu?
- Almodóvar del Río
Hiszpania
€101/m² · 15 ofert
- Barbadás
Hiszpania
€120/m² · 12 ofert
- gmina Krzanowice
Polska
€115/m² · 7 ofert
- Górowo Iławeckie
Polska
€92/m² · 6 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Markneukirchen:
Przykładowe ogłoszenia
- Neubau-Einfamilienhaus in Markneukirchen: Ihr Traum vom Eigenheim
- Charmante 2-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Adorf/Vogtl.
- Großes Einfamilienhaus mit 1080 m² Grundstück in Markneukirchen
- Vielseitiges Anwesen in Markneukirchen: Drei Häuser auf großem Grundstück
- Historisches Doppelhaus in Markneukirchen mit Garten
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Markneukirchen jest droga w porównaniu z Niemcy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Niemcy.
- Jak zmieniały się ceny w Markneukirchen?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Markneukirchen?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Markneukirchen
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.