Borna-Heinersdorf, Średnia cena za m²
1158 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1158 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 431 m²
14 bedrooms
€1158/m²
Jakość życia
- Komunikacja60
- Pieszy zasięg60
- Udogodnienia50
- Dla rodzin60
- Kultura0
- Jakość powietrza85
- Tereny zielone48
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie1132 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Bytom
Polska
€1259/m² · 602 ofert
- Włocławek
Polska
€1387/m² · 288 ofert
- Wałbrzych
Polska
€1315/m² · 258 ofert
- Jastrzębie-Zdrój
Polska
€1208/m² · 257 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Borna-Heinersdorf:
Przykładowe ogłoszenia
- Gemütliche 2-Zimmer-Wohnung in ruhiger Lage von Chemnitz
- Helle 3-Zimmer-Terrassenwohnung in ruhiger Lage von Chemnitz
- Sanierungsobjekt in Chemnitz: Potenzial vor Versteigerung sichern!
- Gepflegte 3-Zimmer-Dachgeschosswohnung in Chemnitz mit guter Rendite
- Gepflegtes Mehrfamilienhaus in Chemnitz: Attraktive Kapitalanlage!
- Helle 2-Zimmer-Wohnung in attraktiver Lage von Chemnitz
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Borna-Heinersdorf jest droga w porównaniu z Niemcy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Niemcy.
- Jak zmieniały się ceny w Borna-Heinersdorf?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Borna-Heinersdorf?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Borna-Heinersdorf
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.