Oer-Erkenschwick, Średnia cena za m²
2411 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 2411 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 207 m²
6 bedrooms
€2411/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Dom2481 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Częstochowa
Polska
€1724/m² · 1454 ofert
- Bytom
Polska
€1259/m² · 602 ofert
- Zabrze
Polska
€1518/m² · 519 ofert
- Murcia
Hiszpania
€1614/m² · 499 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Oer-Erkenschwick:
Przykładowe ogłoszenia
- Ihr projektiertes Traumhaus in Oer-Erkenschwick
- Renovierungsbedürftige 3-Zimmer-Erdgeschosswohnung mit Balkon
- Familienfreundliches Einfamilienhaus mit Garten in Oer-Erkenschwick
- Neubau-Einfamilienhaus: Ihr Traumhaus in Oer-Erkenschwick
- Charmantes Familien-Domizil mit Terrasse und Garage
- Großzügiges Mehrfamilienhaus mit Garten und Garagen in Oer-Erkenschwick
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Oer-Erkenschwick jest droga w porównaniu z Niemcy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Niemcy.
- Jak zmieniały się ceny w Oer-Erkenschwick?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Oer-Erkenschwick?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Oer-Erkenschwick
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.