Seeheim-Jugenheim, Średnia cena za m²
4160 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 4160 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 120 m²
3 bedrooms
€4160/m²
Jakość życia
- Komunikacja22
- Pieszy zasięg38
- Udogodnienia33
- Dla rodzin33
- Kultura37
- Tereny zielone52
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie3977 €/m²
- Dom4215 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Warszawa
Polska
€4029/m² · 19929 ofert
- Bratysława
Słowacja
€4285/m² · 11875 ofert
- Kraków
Polska
€3681/m² · 11718 ofert
- Wrocław
Polska
€3140/m² · 11369 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Seeheim-Jugenheim:
Przykładowe ogłoszenia
- Gepflegtes Zweifamilienhaus mit Garten und Potenzial
- Moderne Maisonette mit Garten und Balkon in Alsbach-Hähnlein
- Zentrales Reihenmittelhaus mit Garage in Seeheim
- Großzügiges Einfamilienhaus mit Garten und Garage in Alsbach-Hähnlein
- Freistehendes Einfamilienhaus im Rohbau mit Potenzial
- Vielseitiges Anwesen in Seeheim-Jugenheim: Wohnen & Gestalten
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Seeheim-Jugenheim jest droga w porównaniu z Niemcy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Niemcy.
- Jak zmieniały się ceny w Seeheim-Jugenheim?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Seeheim-Jugenheim?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Seeheim-Jugenheim
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.