Dornholzhausen, Średnia cena za m²
4784 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 4784 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 104 m²
3 bedrooms
€4784/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg7
- Udogodnienia8
- Dla rodzin14
- Kultura0
- Jakość powietrza85
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza85
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie4111 €/m²
- Dom10 226 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Warszawa
Polska
€4029/m² · 19929 ofert
- Bratysława
Słowacja
€4285/m² · 11875 ofert
- Kraków
Polska
€3681/m² · 11718 ofert
- Wrocław
Polska
€3140/m² · 11369 ofert
Najnowsze ogłoszenia w Dornholzhausen:
Przykładowe ogłoszenia
- Charmante Dach-Maisonettewohnung in bester Lage von Bad Homburg
- Charmante 2-Zimmer-Wohnung in Top-Lage von Bad Homburg
- Großzügiges Dreifamilienhaus in Bestlage von Bad Homburg
- Großzügiges Dreifamilienhaus in bester Lage von Bad Homburg
- Charmante Dach-Maisonette in bester Lage von Bad Homburg
- Gepflegte 3-Zimmer-Wohnung mit Terrasse in Bad Homburg
Najczęściej zadawane pytania
- Czy Dornholzhausen jest droga w porównaniu z Niemcy?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Niemcy.
- Jak zmieniały się ceny w Dornholzhausen?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w Dornholzhausen?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji Dornholzhausen
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.