gmina Połaniec, priemerná cena za m²
1 251 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 251 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 399 m²
13 spální
€1 251/m²
Kvalita života
- Doprava18
- Pešia dostupnosť67
- Občianska vybavenosť56
- Pre rodiny51
- Kultúra47
- Kvalita ovzdušia55
- Zeleň71
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom1 137 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v gmina Połaniec:
Ukážkové inzeráty
- Przestronne 4 pokoje w sercu Połańca - Twoja przestrzeń!
- Wolnostojący dom z ogrodem i potencjałem w Połańcu!
- Nowe apartamenty z ogrodem i parkingiem w Połańcu!
- Przestronny dom 230 m² w Połańcu z garażem dwustanowiskowym
- Dom z lokalem użytkowym przy Promenadzie w Połańcu
- Dom jednorodzinny na wynajem 120 m2| Sadkowa Góra|
Často kladené otázky
- Je gmina Połaniec drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v gmina Połaniec vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v gmina Połaniec?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite gmina Połaniec
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.