gmina Juchnowiec Kościelny, Średnia cena za m²
1616 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1616 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 309 m²
10 bedrooms
€1616/m²
Jakość życia
- Komunikacja46
- Pieszy zasięg32
- Udogodnienia12
- Dla rodzin8
- Kultura0
- Jakość powietrza70
- Tereny zielone5
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie2362 €/m²
- Dom1557 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
Najnowsze ogłoszenia w gmina Juchnowiec Kościelny:
Przykładowe ogłoszenia
- Nowoczesny dom 138,5 m² w budowie - Juchnowiec Dolny
- Nowoczesny dom 5+kk w stanie surowym zamkniętym – Lewickie
- Nowoczesny bliźniak w Izabelinie - Ostatnie sztuki!
- Nowoczesny dom 4-pokojowy z ogrodem w Izabelinie - Ostatnie sztuki!
- Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z fotowoltaiką - Olmonty
- Przestronne 3 pokoje z balkonem i piwnicą w Ignatkach-Osiedlu!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Juchnowiec Kościelny jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Juchnowiec Kościelny?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Juchnowiec Kościelny?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Juchnowiec Kościelny
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.