gmina Polska Cerekiew, Gemiddelde prijs per m²
€ 456/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 456. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 1096 m²
36 slaapkamers
€456/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer25
- Loopbaarheid44
- Voorzieningen45
- Gezinsvriendelijk32
- Cultuur0
- Luchtkwaliteit70
- Groen49
- Geluid100
- Overstromingsrisico20
- Economische situatie100
Hoe verhoudt dit zich?
- Oberzent
Duitsland
€396/m² · 54 aanbiedingen
- Oschersleben
Duitsland
€453/m² · 54 aanbiedingen
- Groß-Siegharts
Oostenrijk
€556/m² · 37 aanbiedingen
- Saalburg-Ebersdorf
Duitsland
€464/m² · 33 aanbiedingen
Recente advertenties in gmina Polska Cerekiew:
Voorbeeldadvertenties
- Miejsce na spokojne, dobre życie...
- Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Ciężkowic!
- Dom z potencjałem na 3 mieszkania w spokojnej okolicy!
- Jasne, wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie 60m² w Polskiej Cerekwii
- Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w kamienicy
- Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem i garażem
Veelgestelde vragen
- Is gmina Polska Cerekiew duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in gmina Polska Cerekiew veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in gmina Polska Cerekiew?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in gmina Polska Cerekiew
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.