Wat is uw woning in Zlín waard?
Schat met de rekenmachine hieronder de marktwaarde van uw woning op basis van actuele aanbiedingen in Zlín.
Gebaseerd op 265 appartement aanbiedingen in Zlín (mediaan € 3.399/m²)
Bereken de waarde van uw woning
Geschatte waarde
€ 270.181
Bereik: € 229.654 – € 310.708
Waardewijzigingen ontvangen
We mailen u wanneer de mediaanprijs in Zlín aanzienlijk verandert.
Wat je krijgt voor € 254.948
Echte gepubliceerde advertenties in Zlín met prijzen rond dit budget — gerangschikt op Seeki-score.
What you get at € 254.948/ circa verkoopprijs
Apartment · 3 rooms · 74 m²
Apartment · 4 rooms · 75 m²
Apartment · 4 rooms · 84 m²
Apartment · 3 rooms · 75 m²
Mediaan Seeki-score 89.5 · top 4 resultaten
Prijsontwikkeling per land
Eurostat House Price Index voor Tsjechië, laatste 12 kwartalen
+20.0%12Q
Voorbeeldadvertenties
Hoe werkt het?
- Hoe nauwkeurig is deze schatting?
- Het gebruikt vraagprijzen uit actuele aanbiedingen in Zlín, niet werkelijke verkoopprijzen. De nauwkeurigheid is het hoogst in dichte stedelijke gebieden met veel vergelijkbare aanbiedingen. Beschouw het als een ruwe indicatie, niet als een professionele taxatie.
- Hoe wordt de schatting berekend?
- We vermenigvuldigen uw oppervlakte met de mediaanprijs per m² van vergelijkbare aanbiedingen in Zlín. Gegevens worden dagelijks bijgewerkt vanuit openbare aanbiedingen op Seeki.
- Waar komen de gegevens vandaan?
- Uit openbare vastgoedaanbiedingen geïndexeerd door Seeki, dagelijks bijgewerkt en geaggregeerd per gebied.
- Kan ik meldingen krijgen bij prijsveranderingen?
- Ja — vul hierboven uw e-mailadres in en we sturen een magische link. Na bevestiging melden we u wanneer de mediaanprijs in Zlín uw drempel overschrijdt.