gmina Świerczów, átlagos ár m²-enként
775 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 775 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 645 m²
21 hálószoba
€775/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés18
- Gyaloglás38
- Szolgáltatások28
- Családbarát46
- Kulturális0
- Levegőminőség70
- Zöldterület47
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség100
Ingatlan típusa szerint
- Ház775 EUR/m²
Legutóbbi hirdetések gmina Świerczów-ban:
Példa hirdetések
- Przestronny dom z ogrodem i zabudowaniami w Świerczowie!
- Wyjątkowa nieruchomość: Dom, mieszkanie deweloperskie i zabudowa gospodarcza!
- Dom bliźniak 64 m² z potencjałem na dużej działce 8 arów
- Przestronny dom po remoncie z potencjałem w Bąkowicach!
- Siedlisko z potencjałem: 30 arów, zabudowania, cisza i spokój
- Przestronny Dom w Świerczowie z Dużym Ogrodem
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Świerczów Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Świerczów-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Świerczów-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.
Becsülje meg egy ingatlan értékét gmina Świerczów-ban
Ingyenes becslés a fenti árakat meghatározó élő hirdetések alapján. Percek alatt beállíthat árfigyelmeztetést.