Katastralgemeinde Großenzersdorf, átlagos ár m²-enként
4714 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 4714 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 106 m²
3 hálószoba
€4714/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés54
- Gyaloglás82
- Szolgáltatások68
- Családbarát66
- Kulturális23
- Levegőminőség85
- Zöldterület81
- Zaj100
- Árvízkockázat50
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás5284 EUR/m²
- Ház3802 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Berlin
Németország
€5530/m² · 13269 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Madrid
Spanyolország
€5370/m² · 4423 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Katastralgemeinde Großenzersdorf-ban:
Példa hirdetések
- Vielseitiges Mehrgenerationenhaus mit Gewerbefläche in Bestlage!
- Moderne 3-Zimmer-Wohnung mit Terrasse nahe Wien
- Neuwertige 3-Zimmer-Wohnung in Groß-Enzersdorf nahe Wien
- Gartenwohnung in Groß-Enzersdorf: Ihr neues Zuhause nahe Wien!
- Exklusive Dachgeschosswohnung mit 2 Terrassen in Groß-Enzersdorf
- Modernes Eckreihenhaus mit Dachterrassen & Fernblick
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Katastralgemeinde Großenzersdorf Ausztria-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Ausztria oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Katastralgemeinde Großenzersdorf-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Katastralgemeinde Großenzersdorf-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.