Skip to main content

Mennyit ér az Ön Zlín-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Zlín-i hirdetési árak alapján.

265 lakás hirdetés alapján Zlín-ban (medián 3399 EUR/m²)

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

270 181 EUR

Tartomány: 229 654 EUR – 310 708 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Zlín medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 254 948 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Zlín-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 254 948 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · 3 rooms · 74 m²270 082 EUR
93
Apartment · 4 rooms · 75 m²265 570 EUR
90
Apartment · 4 rooms · 84 m²230 842 EUR
89
Apartment · 3 rooms · 75 m²230 430 EUR
89
Medián Seeki-pontszám: 89.5 · legjobb 4 találat

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Csehország, utolsó 12 negyedév

+20.0%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Zlín-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Zlín-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Zlín medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.