Ayl, átlagos ár m²-enként
2211 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2211 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 226 m²
7 hálószoba
€2211/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés9
- Gyaloglás24
- Szolgáltatások15
- Családbarát20
- Kulturális37
- Zöldterület39
- Zaj100
- Árvízkockázat100
Ingatlan típusa szerint
- Ház2211 EUR/m²
Legutóbbi hirdetések Ayl-ban:
Példa hirdetések
- Einfamilienhaus zum Kauf
- Ehemaliges Weingut mit 463m² Wohnfläche und 23.605m² Grundstück
- Zweifamilienhaus in Wiltingen: Potenzial trifft Lage
- Modernes Effizienzhaus 40 in Wiltingen: Ihr Familiendomizil
- Gepflegtes Einfamilienhaus mit Sonderrabatt in Wiltingen
- Ihr Traumhaus in Wiltingen: Projektieren Sie Ihr 5+kk Einfamilienhaus
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Ayl Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Ayl-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Ayl-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.
Becsülje meg egy ingatlan értékét Ayl-ban
Ingyenes becslés a fenti árakat meghatározó élő hirdetések alapján. Percek alatt beállíthat árfigyelmeztetést.