Skip to main content

Kolik stojí vaše nemovitost v Žilina?

Pomocí kalkulačky níže odhadnete tržní hodnotu vaší nemovitosti na základě cen aktuálních inzerátů v Žilina.

Na základě 392 inzerátů typu byt v Žilina (medián 2 888 €/m²)

Spočítejte si hodnotu nemovitosti

Odhadovaná hodnota

229 875 €

Rozpětí: 195 394 € – 264 356 €

Sledování ceny

Pošleme vám e-mail, když se medián cen v Žilina výrazně změní.

Upozornit, když se hodnota změní o více než

Co dostanete za 216 617 €

Skutečné inzeráty v Žilina s cenou blízkou tomuto rozpočtu — seřazené podle Seeki skóre.

What you get at 216 617 €/ orientační prodejní cena
House · 7 rooms · 250 m²235 000 €
50
Apartment · 3 rooms · 86 m²215 000 €
91
Apartment · 2 rooms · 68 m²199 000 €
86
Apartment · 5 rooms · 76 m²220 000 €
85
Medián Seeki skóre 86 · 4 nejlepších shod

Vývoj cen v zemi

Eurostat House Price Index pro Slovensko, posledních 12 čtvrtletí

+20.2%12Q

Ukázkové inzeráty

Jak to funguje?

Jak přesný je tento odhad?
Používá ceny z aktuálních inzerátů v Žilina, ne skutečné prodejní ceny. Přesnost je nejvyšší v hustě obydlených oblastech s mnoha srovnatelnými inzeráty. Berte to jako orientační vodítko, ne jako odborný odhad.
Jak se odhad počítá?
Vynásobíme vámi zadanou výměru mediánem ceny za m² u srovnatelných inzerátů v Žilina. Data se aktualizují denně z veřejných inzerátů na Seeki.
Odkud pocházejí data?
Z veřejných realitních inzerátů indexovaných na Seeki, aktualizovaných denně a agregovaných podle oblasti.
Mohu dostávat upozornění při změně cen?
Ano — vyplňte e-mail výše a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrzení vás upozorníme, když se medián cen v Žilina pohne nad vámi zvolenou hranici.
Odhady jsou pouze orientační, nejedná se o profesionální ocenění. Vychází z cen inzerátů, ne ze skutečných transakcí.